Promem

 • Islandia na własną rękę!

  Termin: cały rok

  Wyprawa na własną rękę to doskonały sposób na poznanie miejsc na Islandii według własnego programu. Nie trzeba się spieszyć za przewodnikiem, ale z własnego punktu widzenia spojrzeć na otaczające nas piękno przyrody. Nie szukaj daleko - wejdź na naszą stronę internetową, wybierz termin rejsu, ilość osób w określonym przedziale wiekowym, określ długość i wysokość pojazdu i oczywiście nie zapomnij o zakwaterowaniu na promie - każda osoba musi mieć swoje miejsce w kuszecie lub kabinie.
  więcej
 • Rejs okrężny - NORTH ATLANTIC CRUISE

  Termin: poza sezonem letnim

  Rejs okrężny Smyril Line, rejs tym samym promem z możliwością zejścia na ląd na Wyspach Owczych oraz spędzenie na Islandii 35 godzin. Ciekawy program i wspaniała zabawa! Tygodniowy rejs promem na Islandię z postojem i zejściem na Wyspach Owczych. Obejmuje 35 godziny rejs promem z postojem we wschodniej części Islandii. Podczas rejsu realizowane są dwa przystanki 9-cio i 6-cio godzinny postój na Wysp Owczych, jeden przystanek w drodze na Islandię i jeden w drodze powrotnej.
  więcej
 • Pakiet z samochodem

  Termin: od marca do pażdziernika

  Odkryj dzikie równiny, ciesz się imponującymi wodospadami, lodowcami i krajobrazami księżycowymi stworzonymi przez lawę. Masz wybór pomiędzy klasycznymi trasami, jak również dla samochodów 4x4 w górach, wycieczkami motocyklowymi i wieloma innymi. Przygotuj się na wyjątkowe wrażenia, które będziesz pamiętał przez resztę swojego życia! Kupując pakiet i rejs w obie strony, pozwalasz nam zadbać zarówno o transport, jak i pobyt na Islandii. Wycieczki zorganizowane pozwalają zobaczyć najsłynniejsze atrakcje w Islandii.
  więcej