Wyprawa na własną rękę

Wyprawa na własną rękę

Wyprawa na własną rękę to doskonały sposób na zwiedzenie miejsc na Islandii według własnego programu. Nie musimy się spieszyć za przewodnikiem ale z własnego punktu widzenia spojrzeć na otaczający świat. Poświęcić określonym punktom wyprawy tyle czasu ile potrzebujemy.

 
Nie szukaj daleko – wejdź na naszą stronę internetową, wybierz termin rejsu, ilość osób w określonym przedziale wiekowym, określ długość i wysokość pojazdu i oczywiście nie zapomnij o zakwaterowaniu na promie – każda osoba musi mieć swoje miejsce w kuszecie lub kabinie. Proponujemy zamówić wcześniej też posiłki, kupując je wraz z biletem oszczędzasz nawet do 20%!!!
W odpowiedzi otrzymasz informację o cenie i dostępności do swojego zapytania. W kontynuacji należy uzupełnić dane do rezerwacji i dokonać płatności! Jeśli termin Twojego rejsu jest dłuższy niż 6 miesięcy, dajemy możliwość zarezerwowania miejsca na promie wpłacając ok. 30% zaliczki z wartości całego biletu. Na 45 dni przed wypłynięciem dokonasz dopłaty do biletu, który po finalnej wpłacie zostanie wygenerowany i przesłany na adres e-mail.
 
PRZEŁĄCZ SIĘ NA PONIŻSZYM LOGO NA NASZĄ GŁÓWNĄ STRONĘ DO REZERWACJI BILETÓW PROMOWYCH I REZERWUJ BILET!!!
 

rezerwacja biletów promowych

 
 
 
Okres zimowy (zachęcamy do zapoznania się z warunkami rezerwacji na naszej stronie, gdzie znajdują się ważne informację na temat rejsu w tym okresie):
 
 
W okresie wakacyjnym możesz dodatkowo odwiedzić Wyspy Owcze
– wybierz rejs z Hirtshals (Dania) w sobotę z 3-dniowym postojem w Torshavn. To wystarczający czas na odwiedzenie ciekawych miejsc cudownej Wyspy. We środę znów zagościsz na promie i dopłyniesz na Islandię do portu Sejdysfjordur.
– wybierz rejs z Hirtshals we wtorek wówczas popłyniesz bezpośrednio na Islandię i już w czwartek rano, ciesz się urokami Wyspy.
 
Przy rezerwacji na stronie nie pobieramy dodatkowych kosztów za rejs – cena Armatora Smyril-Line jest ceną dostępną na naszej stronie dlatego bezpiecznie możesz dokonać zakupu on-line. W przypadku pytań zawsze możesz się z nami skontaktować, a my pomożemy odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

OFERTY SPECJALNE 2020

Planuj swój rejs z wyprzedzeniem i korzystaj ze specjalnie przygotowanych ofert specjalnych, pamiętaj aby określić w UWAGACH do kalkulacji na naszej stronie rodzaj oferty lub informację o ofercie! Zawsze staramy się przedstawić najniższą cenę biletu w dostępnej oferty Armatora Smyril Line

 • ISLANDIA 10% TANIEJ

  ISLANDIA 10% TANIEJ

  sezon letni

  Obowiązuje w przypadku biletów promowych na Islandię latem. Jeśli w drodze powrotnej uwzględniono 3-dniowy postój na Wyspach Owczych.

  W uwagach do rezerwacji poinformuj nas, że chcesz się zatrzymać jeszcze na Wyspach w drodze powrotnej!

 • NIŻSZE CENY REJSÓW

  NIŻSZE CENY REJSÓW

  2 osoby z pojazdem w dwie strony

  Jeśli podróżujesz w 2 osoby z pojazdem osobowym i kabiną w dwie strony, w wybranych terminach otrzymasz niższą cenę biletu. Uwaga ilość miejsc w promocji jest limitowana, warto kupić bilet z wyprzedzeniem!!!

Zapytanie na własną rękę

Określ termin rejsu, ilość osób w określonym wieku, rodzaj pojazdu i zakwaterowania na promie.