Smyril Line


MS Norröna jest jedynym statkiem pasażerskim dopuszczonym do rejsów na Północnym Atlantyku, który pływa przez cały rok.
Smyril-Line świadczy usługi transportowe pomiędzy Europą kontynentalną, a Państwami wyspiarskimi tj. Islandią.
Statek przystosowany jest do obsługi pasażerów i ich pojazdów osobowych jak również dla transportu towarowego. Podczas rejsu, każdy posiada swoje miejsce leżące w kabinie lub kuszecie.

Wszystkie kabiny posiadają łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym, ręczniki, pościel, szafę, TV. Możesz zarezerwować kabinę z oknem (zewnętrzene) lub bez okna (wewnętrzne). Oferujemy również kabiny z podwójnym łóżkiem małżeńskim i kabinę De Luxe z podwójnym łóżkiem i sofą. Oprócz tych kabin znajduje się również jeden apartament na pokładzie, który został zaprojektowany jako apartament z umeblowanym salonem z TV, sypialnią i dużą łazienką z jacuzzi. Kabiny 4 osobowe wyposażone są w 2 łóżka piętrowe. Większość kabin 2 osobowych składa sie z 1 łóżka piętrowego lub 2 dolnych pojedynczych łóżek. Niektóre kabiny z oknem mają ograniczony widok na morze umiejscowione są na pokładzie promu, gdzie widok ogranicza drabinka, schody czy też inne elementy promu.
We wszystkich kabinach znajduje się kanał TV z kamery internetowej, gdzie zobaczyć można widok na morze, bezpośrednio z mostka kapitańskiego.
Prom dysponuje również bardziej ekonomiczną strefą z kuszetami 6-osobowymi. Kuszety nie posiadają jednak łazienki ani pościeli lub innych udogodnień jakie posiada kabina. Kuszety są przydzielane według płci pasażera na miejsca męskie i damskie. Na pokładzie z kuszetami zlokalizowane są również ogólnodostępne toalety i prysznice. Swój bagaż można umieścić w specjalnie przygotowanych skrytkach (odpłatne). Podróżując w kuszecie pasażer otrzymuje dodatkowo 1 posiłek w formie lunchu w restauracji The Dinner. Kuszetę 6-osobową może też wykupić rodzina lub znajomi w ilości większej niż 3 osoby. W ramach wykupienia całek kuszety do dyspozycji min 3 osób posiłek dnia w The Dinner jest już niedostępny.

Na wszystkich gości czekają restarurajce na promie: Norröna Buffet; cafeteria (możesz wybrać lekkie przekąski, kanapki);The Dinner (bufet obiadowy, kolacyjny); Simmer Dim (amerykańskie steki, świeże sałatki i inne ciekawe dania).
Miło czas spędzisz w barach, każdy z nich ma swój charakter, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie : Naust Lounge bar z muzyką fortepianową na żywo, Sky bar z pięknym widokiem na morze skąd można również obserwować ptaki a może nawet wieloryby; Saga Cafe to przytulna kawiarnia gdzie można spokojnie odpocząć, porozmawiać czy poczytać książkę.

Na statku można zadbać też o swoje ciało i ducha na pokładzie 2 znajduję się: sala fitness, sauna (dodatkowo płatna) oraz niewielki basen. Na pokładzie 8 na lewej burcie otwarte zostało mini boisko do piłki nożnej FIFA dostępne od 8:00-21:00. Pokład 5 dysponuje niewielką salą kinową na 23 osoby, gdzie wyświetlane są różne filmy. Pokład 7 gości średnich podróżników lubiących gry planszowe, zręcznościowe czy playstation. Najmłodszych ucieszy plac zabaw zlokalizowany w kawiarni.

Na pokładzie 5 zapraszamy wszystkich na zakupy do bezcłowego sklepu, gdzie znajdują się wyroby znanych marek odzieżowych, wina, wódki i słodycze a także oferta rękodzieła z Danii, Wysp Owczych czy Islandii. Obszar perfumy, kosmetyki i akcesoria niedawno został rozbudowany i zmodernizowany. Tutaj oferujemy wszystko, od nowości do klasyki z wiodących na świecie marek.
We współpracy z Partnerem Komunikacji Morskiej (MCP), Smyril linia może zapewnić podróżnym dostęp do internetu podczas żeglowania.

Ceny za zakup czasu Internet na pokładzie ok:
1 godzina: 7 EUR
4 godziny: 9 EUR
30 godzin: 16 EUR
48 godzin: 21 EUR
Dostęp do Internetu można zakupić online na pokładzie (płatność kartą kredytową), kody kuponowe na internet dostępne w recepcji, gdzie można płacić gotówką lub kartą kredytową. Płatność jest na okres na który chcesz korzystać z Internetu, a nie na godziny w trybie online.

Na promie Norrona można wykupić posiłki w zależności od wybranej restauracji, dostępne są przy wcześniejszej rezerwacji wraz z biletem w niższych zrabatowanych cenach (ceny mogą się różnić w zależności od terminu rejsu i dostępności):

THE DINNER:
– lunch: 13€/dorosły 7€/dziecko
– kolacja: 14€/dorosły 7€/dziecko
/napoje dodatkowo płatne/

RESTAURACJA NORRONA:
– śniadanie bufetowe 14€/osoba 8€/dziecko
– kolacja (kawa/herbata zawarte w cenie) 30€/osoba 14€/dziecko

SIMMER DIM STEAKHOUSE:
– lunch 15€/osoba
– 3-daniowe menu Standard 44€/osoba /napoje dodatkowo płatne/
– 3-daniowe menu Premium 47€/osoba /woda/kawa/herbata zawarte w cenie/
– 3-daniowe menu DE LUXE 67€/osoba /woda/wino/kawa/herbata zawarte w cenie/

Pakiet posiłków dla dzieci i młodzieży w specjalnej cenie (dostępne w The Dinner i w restauracji Norrona – rodzice muszą mieć wykupione posiłki wraz z dziećmi):
Dania-Islandia 24€/dziecko 3-11 lat 37€/dziecko 12-15 lat
Islania-Dania 24€/dziecko 3-11 lat 37€/dziecko 12-15 lat

Dania-Wyspy Owcze 17€/dziecko 3-11 lat 27€/dziecko 12-15 lat
Wyspy Owcze-Dania 17€/dziecko 3-11 lat 27€/dziecko 12-15 lat

Uwaga powyższa oferta nie jest dostępna w Simmer Dim Steakhouse – w przypadku chęci wykupienia posiłków dla dzieci przydzielana jest jedynie zniżka 10% od wartosci rachunku za posiłki wra z rodzicami.

W przypadku chęci rezerwacji posiłków w opcji wegetariańsikiej – cena posiłków na zapytanie!

W okresie niskiego sezonu możliwe jest wykupienie posiłków wraz z zakupem biletu jedynie na trasie z Danii na Wyspy Owcze na rejs z Wysp Owczych na Islandię posiłki są już płatne na miejscu w określonej restauracji.

MS Norrona serdecznie zapraszana swój pokład!

Powrót do strony głównej